Чемпіонат Чернівецької області. 8-й тур. «Волока» — перша, лідера переслідує «Шквал»

У Суперлізі футбольного чемпіонату Чернівецької області лідером залишається ФК «Волока». У восьмому турі представники Глибоцького району переконливо здолали «Університет» — 5:0. Дубль оформив досвідчений Максим Ілюк. Відзначилися також Артем...

У Суперлізі футбольного чемпіонату Чернівецької області лідером залишається ФК «Волока». У восьмому турі представники Глибоцького району переконливо здолали «Університет» — 5:0. Дубль оформив досвідчений Максим Ілюк. Відзначилися також Артем Меркушов (шостий гол у чемпіонаті), Андрій Гордей та Іван Молофій. Цікаво, що п’ять голів у ворота «Університету» гравці «Волоки» забили ще у першому таймі.

На одне очко від лідера відстає ФК «ШКВАЛ» (Чорнівка, Новоселицький район). Цей колектив у восьмому турі переміг у рідних стінах ФК «Магала» — 2:1. Після першого тайму з рахунком 1:0 вигравала «Магала» — 1:0 (відзначився Василь Луцик), однак у другій половині зустрічі Петро Вайпан і Костянтин Малуш принесли перемогу господарям.

На третій сходинці розташувався ФК «Неполоківці» (Кіцманський район). У восьмому турі колектив із Кіцманського району переміг у Строїнцях ще одного претендента на високі місця – «Золотий колос» (1:0). Переможний гол на 15 хвилині гри забив Олексій Бакалярик.

Єдиною командою, яка не набрала жодного очка залишається ФК «Новоселиця – 2017». Цього разу аутсайдер програв вдома «Дністру» — 0:3. П’ятий гол ту чемпіонаті забив гравець ноаодністровської команди Павло Шишмарьов.

Результати 8-го туру:

ФК «ШКВАЛ» – ФК «Магала» — 2:1 (1:1)
Голи:
Костянтин Малуш (28), Петро Вайпан (52, з пенальті) — Василь Луцик (18)

«RA-DENT» – «Нижні Станівці» – 0:1 (0:1)
Гол: Іван Няйко (9)

ФК «Волока» – ФК «Університет» – 5:0 (5:0)
Голи: Максим Ілюк (10,37), Артем Меркушов (21), Іван Молофій (29), Андрій Гордей (31)

ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці» – 0:1 (0:1)