Чемпіонат Чернівецької області. Огляд матчів 3-го туру

Цікавою була зустріч у Глибоцькому районі між ФК «Волока» та ФК «ШКВАЛ» (Чорнівка), який після другого туру очолював турнірну таблицю. У першому таймі колективи обмінялися результативними ударами. Відзначилися колишні...

Цікавою була зустріч у Глибоцькому районі між ФК «Волока» та ФК «ШКВАЛ» (Чорнівка), який після другого туру очолював турнірну таблицю. У першому таймі колективи обмінялися результативними ударами. Відзначилися колишні нападники чернівецької «Буковини» Володимир Кифяк («ШКВАЛ») та Максим Ілюк («Волока»). А ось у другій половині зустрічі команди встановили остаточний рахунок – 3:3. Знову відзначився досвідчений нападник «Волоки» Руслан Івашко. Тепер на рахунку Руслана 6 голів у 3 матчах.

«Для когось – це сенсаційна нічия, а комусь – «заявочка» на серйозну боротьбу у чемпіонаті. Президент ФК «ШКВАЛ» Валентин Шкраба і тренер команди Іван Сурняк, а також наші вболівальники надзвичайно задоволенні грою чорнівчан. Молодці !», — зазначив сільський голова Чорнівки Георгій Бота.

Перемогу святкував ФК «Магала» Новоселицького району. Гравці з мінімальним рахунком 1:0 переграли на виїзді «Новоселицю – 2017». Переможний гол у другому таймі забив Дмитро Гнатюк. Тепер у Суперлізі обласного чемпіонату двовладдя. Турнірну таблицю очолюють «Магала» та «ШКВАЛ», які набрали по 7 очок.

Відзначимо переконливі перемоги ФК «Неполоківці» та «Золотий колос» (Строїнці), де тренером працює перший капітан національної збірної України Юрій Шелепницький. «Неполоківці» та «Золотий колос» з однаковим результатом 3:0 перемогли відповідно команди «Університет» (Чернівці) та «RA-DENT».

Результативний удар Павла Шишмарьова приніс домашню перемогу «Дністру» з Новодністровська над «Нижніми Станівцями» — 1:0.