Чемпіонат Київської області. 18-й тур. Алієв і Воробей знову забивають!

«Авангард» (Бзів) 18-й тур пропускав, в той час коли основний конкурент чемпіона Київщини – «Діназ» (Вишгород) на виїзді протистояв «Джуніорс-СБ» (Києво-Святошинський район). Підопічні Володимира Бондаренка забили першими, проте, ще...

«Авангард» (Бзів) 18-й тур пропускав, в той час коли основний конкурент чемпіона Київщини – «Діназ» (Вишгород) на виїзді протистояв «Джуніорс-СБ» (Києво-Святошинський район). Підопічні Володимира Бондаренка забили першими, проте, ще до перерви пропустили три м’ячі і у підсумку зазнали поразки – 2:4. Звісно, такий результат потішив «Авангард»: команда Сергія Карпенка випереджає «Діназ» на три очки. До того ж, тепер має дві гри у запасі. Дуже схоже на те, що бзівчанам вдасться захистити чемпіонський титул, тоді як «Діназ» і «Джуніорс-СБ» у заочній боротьбі визначать володаря срібних нагород.

Теоретично в боротьбу за місця на п’єдесталі пошани можуть втрутитися «Патріот» та «Межигір’я». Представник Баришівського району звітній тур також пропускав, а команда Максима Калінкіна на виїзді здобула комфортну перемогу над одним з аутсайдерів чемпіонату – «Броварами».

У групі претендентів на призові місця тривалий час знаходився ще й «Сокіл». Проте, після поразки від «Десни» команда Олега Самченка відстала від першої трійки вже на вісім очок – це забагато. «Соколи» виграли перший тайм завдяки голу Сергія Скаскевича, який замкнув подачу Віталія Ємельянова (дев’ята результативна передача півзахисника у сезоні!) зі штрафного. Але в середині другого тайму пропустили після розіграшу кутового, а на передостанній хвилині пропустили від Андрія Воробея з пенальті. У поразці «Сокол» має підстави звинувачувати не лише себе, а й головного арбітра матчу. Протягом матчу Андрій Радіоненко припустився багатьох грубих помилок (у обидві сторони). Зокрема, призначив пенальті у епізоді, коли м’яч знаходився поза грою (та ще й далеко не факт, що захисник «Сокола» у цьому моменті порушував правила).

Важливу для себе перемогу, в першу чергу в психологічному плані, здобув ДГ «Шевченківське», який на виїзді здолав «Любомир» — 2:1. З аналогічним рахунком «Меліоратор» вдома переміг «Зорю». Рятівником бучанців, які першими пропустили, став Олександр Алієв. Колишній збірник спочатку бездоганним ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а у другому таймі асистував Кахабері Джикії.