Чемпіонат Хмельницької області. 3-й тур. «Епіцентр» розгромив чемпіона

Відбулися матчі третього туру чемпіонату Хмельницької області. Продовжує перемагати і таким чином підтверджувати свій статус головного фаворита сезону «Епіцентр». Цього разу команда з Дунаївців розгромила минулорічного чемпіона – «Случ»...

Відбулися матчі третього туру чемпіонату Хмельницької області. Продовжує перемагати і таким чином підтверджувати свій статус головного фаворита сезону «Епіцентр». Цього разу команда з Дунаївців розгромила минулорічного чемпіона – «Случ» (Красилів). Дубль Дениса Зачиковського, який розпочинав цей рік у складі чемпіона Чернівецької області – ФК «Неполоківці», дозволив «Епіцентру» піти на перерву за рахунку 2:0 на свою користь.

У другому таймі чемпіон Хмельниччини повернув інтригу в матч, коли Дмитро Фролов реалізував пенальті. Всі питання стосовно переможця пари зняв Володимир Монастирський. Джокер «Епіцентра» вже за п’ять хвилин після появи на полі забив третій гол команди, а згодом оформив дубль.

У іншому матчі перші очки здобув «Случ» (Старокостянтинів). Вдома команда переграла срібного призера минулого сезону – «Іскру» (Теофіполь).

Дунаївці. Стадіон «Колос». 300 глядачів
Арбітр: Микола Кузнецов
«Епіцентр» — «Случ» (К) 4:1
Голи: Зачиковський 3, Зачиковський 43, Монастирський 89, Монастирський 90 — Фролов 71 (пен.)
«Епіцентр»: Броварський, Гринченко (Монастирський 84), Цінчик, Валєєв (Папірович 52), Зачиковський, Стрільчук, Карбовський, Савчук, Абрамець (Загородній 66), Морозов, Івашко
«Случ»: Коцюбинський, Міщук, Закордонець, Мартинюк, Шульган, Дияк, Безвещук, Фролов, Мандзюк, Федоров (Сергеєв 52), Кльоц
Попередження: Морозов 40, Івашко 57 — Закордонець 38, Міщук 40, Мандзюк 45