Чемпіонат Хмельницької області. Олександр Алієв розпочав з перемоги

Невиїзд ФК «Хмельницький» в Ужгород на матч 17-го туру чемпіонату України серед аматорів проти ФК «Минай» залишив багато запитань. У футбольних кулуарах з’явилися розмови про те, що зірковий наставник...

Невиїзд ФК «Хмельницький» в Ужгород на матч 17-го туру чемпіонату України серед аматорів проти ФК «Минай» залишив багато запитань. У футбольних кулуарах з’явилися розмови про те, що зірковий наставник разом зі своїм помічником та декількома футболістами вже залишили колектив. Проте, вони не підтвердилися.

У середу, 30 травня, команда стартувала у чемпіонаті Хмельницької області. Через участь у всеукраїнських змаганнях «городяни» пропустили стартові два тури, а в перенесеному матчі третього туру впевнено здолали МФК «Славута». Перший тайм підопічні Олександра Алієва виграли з рахунком 3:0, а по перерві відправили у ворота суперника ще три м’ячі, причому граючи у меншості. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Хмельницького» з рахунком 6:1. Зауважимо, що сам Алієв участі у матчі не приймав. Олександр керував діями підопічних з лави запасних.

Тим часом, лідируючи позиції у чемпіонаті захопили «Дунаївці» та «Случ» (Красилів), за який виступає Олександр Мандзюк. Колишній нападник «Княжи», ФК «Львів», «Оболоні» та «Іллічівця» очолив бомбардирські перегони, забивши у двох матчах три м’ячі.