«ІнБев» (Житомир) — чемпіон аматорської футзальної ліги України

Заключний ігровий день команди вищої та першої ліг розпочали із півфіналів, за підсумками яких у вирішальному матчі першої ліги зустрілись харківський «Гепард» та сумський «Сервіс-Люкс», фінальну пару вищої ліги...

Заключний ігровий день команди вищої та першої ліг розпочали із півфіналів, за підсумками яких у вирішальному матчі першої ліги зустрілись харківський «Гепард» та сумський «Сервіс-Люкс», фінальну пару вищої ліги склали житомирський ФК «ІнБев» і київська «Skidka». Боротьби у фіналі першої ліги не вийшло: харків’яни не залишили шансів супернику й здобули переконливу перемогу 5:0.

Фінал вищої ліги був не таким багатим на голи. Опоненти у першому таймі не забивали, а у другій 15-хвилинці по разу розписались у воротах один-одного, а тому Чемпіона Аматорської футзальної ліги України довелося визначати у серії пенальті. Із 6-метрової позначки влучніше били господарі: після промаху Віталія Гавриленка перемогу «пивоварам» приніс капітан Богдан Мосійчук.

Житомирянин Мосійчук за підсумками Всеукраїнського фіналу АФЛУ став кращим гравцем, звання кращого воротаря у голкіпера «Skidka» Віталія Дєнюжкіна, титул «MVP» у Владислава Васалатія (МФК «Володимир»), кращим бомбардиром із 5 голами став гравець севєродонецького «Щита» Сергій Стебловський

Номінанти першої ліги:

Кращий воротар — Максим Хрипунов «Гепард»

Кращий гравець — Олег Новіков «Сервіс-Люкс»

MVP — Андрій Дуплій «Гепард»

Кращий бомбардир — Андрій Дуплій «Гепард» (9 голів)

Нагородження переможців та призерів провели президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, віце-президент АФУ Вадим Каганов, голова Комітету аматорського та масового футзалу АФУ Віктор Таран та начальник відділу спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта.