Товариський матч. «Десна» — Студентська збірна України 0:1. Несподівана поразка

Товариський матч. 25 червня 2019 року. Десна — Студентська збірна України 0:1. Гол: Нечипоренко, 74 «Десна» (перший тайм): Литовка, Старенький, Фаворов Д., Єрмаков, Мостовий, Фаворов А., Огіря, Волков, Банасевич,...

Товариський матч. 25 червня 2019 року.

Десна — Студентська збірна України 0:1.

Гол: Нечипоренко, 74

«Десна» (перший тайм): Литовка, Старенький, Фаворов Д., Єрмаков, Мостовий, Фаворов А., Огіря, Волков, Банасевич, Хльобас, Філіппов.
«Десна» (другий тайм): Татаренко, Бровченко, Імереков, Картушов, Домбровський, Богданов, Беліч, Мочуляк, Вовк, Коробенко, Приндета

Сьогодні, 25-го червня, «Десна» зіграла контрольний матч зі студентською збірною України. Головний тренер Олександр Рябоконь вирішив зіграти два тайми різними складами. Можливо, це далось взнаки і «Десна» не змогла здобути позитивний результат у матчі.

Единий гол у цій зустрічі був забитий на 74-й хвилині. Відзначився Нечипоренко. Несподівана поразка «Десни».